Produkter

Bord Ergofunk Max 1600x800 mm, skiva i björk och stativ i silver
Stabilt och tystgående skrivbord med två motorer och flexisarg. Slaglängd 605–1265 mm (660 mm). Kvalitetstestat och godkänt enligt EN 527.

  • Svensktillverkat stativ
  • Stabilt och tystgående
  • Kvalitetstestat och godkänt enligt EN 527
  • Flexisarg gör stativet justerbart i bredd

Kontakta oss för mer information och beställning.

 

RH Extend 120 UNI

RH Extend 120 UNI har hög rygg och medium sits och levereras som standard med hjul för hårda golv och underrede i silveraluminium. Stolen är klädd i enhetligt tyg. Den kan även förstärkas med ett nackstöd och armstöd. Justeringsreglagen är lätta att förstå, nåbara och synliga när du sitter. Lämplig för kontorsmiljöer som kräver både personlig komfort och gemensam användning. RH Extend 120 har en tiltmekanism och följer din minsta rörelse – oavsett arbetsställning. RH Extend är ett praktiskt alternativ när flera personer använder samma stol.

Komplett stol i svart tyg med armstöd och nackstöd från 7 990: -

Kontakta oss för mer information och beställning.

Trumma OD DR3300 30k svart 

Artikelnummer: 8553803
Beskrivning:
Miljötoner kompatibel med Brother DR3300. I din skrivare finns en viktig förbrukningsdel som kallas för trumenheten, på trumman skapas nämligen bilden i första hand och sen överförs bilden till pappret om du har en svartvit skrivare. Om du har en färgskrivare går bilden över till pappret via skrivarens bältenhet. Laserstrålen ritar upp motivet/bilden som ska skrivas ut streck för streck på den så kallade trumman. Varje punkt på trumman som träffas av laserstrålen får i sin tur en elektrisk laddning som drar till sig ett tonerpulver. När bilden på på trumman snurrar förbi framkallningsrullen som i sin tur är täckt med detta tonerpulver - överförs pulvret till de laddade punkterna på trumman. Här framkallas bilden mer eller mindre, sen snurrar bilden vidare till pappret eller bältenheten som då har en betydligt starkare elektrisk laddning än trumman och dit pulvret/bilden förs över istället. Din utskrift är klar när pappret passerat fixeringsenheten där pulvret slutligen smälts fast i pappret.

Trumenheten i sig innehåller inget pulver och ska inte misstolkas som tonerkassetten. Trumman är ljuskänslig och ska aldrig stå i stark belysning eller direkt solljus. Förvara trumman i obruten förpackning tills användning för att vara på den säkra sidan. Tänk på att det är vanligt att förbruka fler tonerkassetter i din skrivare innan du behöver byta trumenhet. --Räcker till ca: 30000 sidor --Passar till: Brother DCP-8110 DN, DCP-8250 DN, HL-5440 D, HL-5450 DN, HL-5450 DNT, HL-5470 DW, HL-6180 DW, HL-6180 DWT, MFC-8510 DN, MFC-8520 DN, MFC-8950 DW, MFC-8950 DWT. --Miljöinfo: Tillverkat av återvunnet material

Då denna vara specialbeställs vid order, omfattas den inte av Office Depots retur-/ångerrätt vid köp i egenskap av företag eller annan juridisk person.
Information:
Säljenhet: 1 st.
Moms: 25,00 %
Lagerstatus: Tillfälligt slutsåld
Lagersaldot uppdaterades 01 juli 2025, 11:00
Övrigt:
Produktinformation
Antal i fp 0
Färg svart
Sidor 30000
Typ DR3300-NTR

Bangårdsgatan 14

972 35 LULEÅ

0920 - 156 26

info@kontorsgruppen.com

Öppet:

Mån - Tor 08.00 - 17.00

Fre           08.00 - 16.00

 

 

 

 

©2025 Adilimo AB Läs våra köp- och användarvillkor här. Hantera kakor Alla priser anges i SEK.
Produkter
Meny